Apie mus

Mano vardas Edita. Esu šio brendo įkūrėja. Visada svajojau, kad mano darbas būtų susijęs su kūrybą, estetikos kūrimu ir naujų, įdomių žmonių pažinimu.  Naktiniai, peniuarai, apatinis trikotažas- liečiasi su kūnu ir yra tarsi mūsų individualumo tęsinys. Turbūt daugelis moterų apie tai nesusimąstė, tačiau pasirinkdamos apatinius galime reikšti norimas emocijas – būti labai santūrios, asketiškos arba itin moteriškos, spinduliuojančios aistrą.

Mano vardas Edita. Esu šio brendo įkūrėja. Visada svajojau, kad mano darbas būtų susijęs su kūrybą, estetikos kūrimu ir naujų, įdomių žmonių pažinimu.

Naktiniai, peniuarai, apatinis trikotažas- liečiasi su kūnu ir yra tarsi mūsų individualumo tęsinys. Turbūt daugelis moterų apie tai nesusimąstė, tačiau pasirinkdamos apatinius galime reikšti norimas emocijas – būti labai santūrios, asketiškos arba itin moteriškos, spinduliuojančios aistrą.

Mano vizijoje buvo moteris, kuri vertina kokybę, išskirtinumą ir audinių prabangą, todėl nusprendžiau, kad tai turi būti rankų darbo kūriniai. Būtinai iš pačių geriausių audinių ir tobulai pabrėžiantys moteriškas kūno linijas.

Pati ne kartą esu susidūrusi su tikru iššūkiu nusipirkti kokybiškus rankų darbo naktinius bei chalatus, tad aiškiai žinojau, kad dabar kursiu būtent juos. Taip atsirado pirmi modelių eskizai, kuriuos paverčiau svajonių drabužiais. Esu perfekcionistė ir man rūpi ne tik audiniai ar pasiuvimo kokybė, bet svarbiausia tai, kaip su mano kurtais drabužiais jausitės Jūs. Todėl, išsirinkite tą, kuris labiausiai pabrėš Jūsų moteriškumą.

Pirkinių krepšelis

Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti, kad jums būtų patogu naudotis svetaine.
Toliau naršant mūsų svetainėje tai reiškia jūsų sutikimą naudoti slapukus.