fbpx

SLAPUKŲ POLITIKA

Svetainėje siekiame pateikti turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos Jūsų poreikiams. Šiuo tikslu naudojame slapukus ir kitas panašias technologijas.

Naudodami Mūsų svetainę ir paspausdami „Sutinku“ iššokančiame slapukų lange, Jūs duodate sutikimą Mums įdiegti slapukus į Jūsų naršyklę (kompiuterį, planšetę, telefoną, kt.). Jei nepaspausite mygtuko „Sutinku“ ir toliau naršysite svetainėje, tuomet tik būtini svetainės veikimui (techniniai ir funkciniai) slapukai, kuriems įdiegti neprivalome gauti Jūsų sutikimo, bus įdiegti į Jūsų įrenginį. Paspausdami “Sutinku“, taip pat sutinkate, kad tretieji asmenys gali įdiegti nurodytus slapukus ir naudoti per Juos gautą informaciją apie Jūsų naršymą svetainėje.

Slapukas yra nedidelis raidžių ir skaitmenų failas, kurį, jeigu Jūs sutinkate, Mes išsaugosime Jūsų naršyklėje arba kompiuterio standžiajame diske. Slapukuose yra informacijos, kuri perduodama į Jūsų kompiuterio standųjį diską.

Slapukai – tai laikmenos, išsaugančios informaciją Jūsų įrenginyje. Mūsų svetainėje naudojami šių tipų slapukai:

 •       Techniniai slapukai. Techniniai slapukai yra būtini tinkamam mūsų svetainės funkcionavimui. Techniniai slapukai padeda atvaizduoti Jums Mūsų svetainės turinį Jūsų įrenginyje. Be jų negalima sudaryti galimybės naudotis Mūsų svetaine visa apimtimi. Techniniai slapukai taip pat užtikrina, kad Jums davus sutikimą to nereikės daryti pakartotinai kiekvieną kartą Jums besilankant Mūsų interneto svetainėje.
 •       Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai yra skirti pagerinti interneto svetainės funkcionalumą, padaryti interneto svetainę patogią bei efektyvią Jūsų naudojimui.
 •       Analitiniai slapukai. Analitiniai slapukai, kurie naudojami Mūsų svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti; šių slapukų surinkti duomenys naudojami Jūsų neidentifikuojant, t.y. gauname nuasmenintą statistinę informaciją;
 •       Rinkodaros bei pakartotinės reklamos slapukai. Tai slapukai, renkantys Jūsų apsilankymo Mūsų svetainėje informaciją, kuri vėliau naudojama pakartotinei reklamai demonstruoti internete (įskaitant ir įvairius socialinius tinklus („Facebook“ ir pan.), vykdyti elektroninės rinkodaros kampanijas, taip pat išmatuojant Mūsų rinkodaros veiksmų sėkmingumą. Dauguma šių slapukų yra trečiųjų šalių slapukai (apie juos skaitykite žemiau), kurias mes pasitelkiame rinkodaros/pakartotinės reklamos skleidimo tikslais.
 •       Sesijos slapukai– slapukai, naudojami, kol lankytojas naršo internete ir ištrinami automatiškai uždarius naršyklę;
 •       Pastovūs slapukai saugomi lankytojo naršyklėje, kol sueina slapuko galiojimo laikas arba kol lankytojas pats juos ištrina.
 •       Pirmosios šalies slapukai: tai yra Mūsų pačių slapukai. 
 •       Trečiosios šalies slapukai: šiuos slapukus pagal susitarimą su Mumis pateikia trečiosios šalys.

Šalia slapukų naudojame kitas panašias technologijas, atliekančias slapukų funkcijas, pvz., vietinį duomenų saugojimą (angl. local storage technology).

Slapukų naudojimas analitikai, rinkodarai bei pakartotinei reklamai

Google Analytics. Šioje svetainėje naudojame „Google Analytics“, svetainės lankytojų naudojimo analizavimo paslaugą teikiamą „Google“. „Google Analytics“ – tai „Google“ analizės įrankis, kurį naudodami svetainių ir programų savininkai gali lengviau suprasti, kaip lankytojai sąveikauja su jų svetainėmis arba programėlėmis Jis gali naudoti slapukų rinkinį informacijai rinkti ir ataskaitai apie svetainės naudojimo statistiką sistemoje „Google“ pateikti, asmeniškai neidentifikuojant atskirų lankytojų.

Jei prieštaraujate slapukų įrašymui į Jūsų įrenginį analizės tikslais, Jūs galite pasinaudoti „Google“ suteikiama galimybe įsidiegti dažniausiai naudojamų interneto naršyklių plėtinį, kuris išjungia „Google Analytics“ veikimą Jums naršant internete. Plėtinį galite atsisiųsti. 

Taip pat informuojame, kad šioje svetainėje naudojame papildomas „Google Analytics Advertising features“ funkcijas „Demografiniai rodikliai ir pomėgiai“ bei „Pakartotinė reklama“.

Demografiniai rodikliai ir pomėgiai“ funkcijos veikimui mes naudojame „Google Analytics“ slapukus bei „DoubleClick“ slapukus, kad galėtumėme gauti agreguotą ir anoniminę demografinę bei pomėgių informaciją apie Mūsų svetainės lankytojus.

Pakartotinė reklama“ šios funkcijos pagalba Mūsų svetainės lankytojams, kurie lankėsi Mūsų svetainėje ir/ar susidomėję Mūsų paslaugomis per reklaminį pranešimą, pakartotinai teikti mūsų administruojamus reklaminius pranešimus „Google“ partnerių svetainėse.

Facebook-Pixel / Custom Audiences. Mūsų svetainėje yra naudojama Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA, USA “(“Facebook”) teikiama pakartotinės reklamos funkcija “Custom Audiences“. Ši funkcija yra naudojama siekiant optimizuoti reklamą, kuri yra rodoma šios svetainės lankytojams, kai jie naudojasi „Facebook“ socialiniu tinklu. Šiam tikslui pasiekti šioje svetainėje įdiegta Facebook pakartotinės reklamos žyma. Jums apsilankius Mūsų svetainėje žyma išsaugo informaciją, kad Jūs apsilankėte šioje svetainėje. Kai prisijungiate prie savo paskyros „Facebook“ informacija apie Jūsų apsilankymą šioje svetainėje yra perduodama Facebook Inc. Šios funkcijos veikimo tikslu renkama informacija Mūsų atžvilgiu yra anoniminė, t.y. mes negalime Jūsų identifikuoti remiantis šios funkcijos veikimo palaikymui surinkta informacija. Daugiau informacijos apie Facebook teikiamas pakartotinės reklamos paslaugas galite rasti „Facebook“ privatumo politikoje https://www.facebook.com/about/privacy/. Jūs taip pat turite galimybę išjungti „Facebook“ atliekamą pakartotinę reklamą, tai galite padaryti apsilankę https://www.facebook.com/settings (tam, kad galėtumėte išjungti personalizuotą „Facebook“ reklamą, turite prisijungti prie savo „Facebook“ paskyros).

Slapukų naudojimo ribojimas bei atsisakymas 

Slapukus kontroliuojate Jūs, todėl galite bet kuriuo metu jų atsisakyti arba juos sunaikinti (ištrinti, išdiegti), koreguodami savo interneto naršyklės nustatymus. Daugumoje interneto svetainių Jūs galite:

 •       patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus;
 •       blokuoti trečiųjų šalių slapukus;
 •       blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių;
 •       blokuoti visų slapukų siuntimą;
 •       uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei nesutinkate, kad į Jūsų įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite bet kada atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus taip pat aukščiau paminėtais būdais išjungti „Facebook“ ir/arba „Google“ atliekamą pakartotinės reklamos teikimą bei analitikos duomenų rinkimą. Jei pasirinkote ištrinti slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Primename, jog visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių neveiks tinkamai. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti: www.AllAboutCookies.org bei http://www.youronlinechoices.eu.Informaciją, kaip pakeisti Jūsų naršyklės nustatymus, rasite:

Internet Explorer / Firefox / Google Chrome / Safari / Opera

Daugiau informacijos apie atskirus Mūsų naudojamus slapukus ir tikslus, kuriems juos naudojame, rasite lentelėje:

Slapukas

Šaltinis

Tikslas

Galiojimas

_fbp

facebook.com

Informacija, kuri reikalinga „Facebook“ pakartotinės reklamos rodymui

4 val.

_ga

„Google Analytics“

Naudojama Lankytojams atskirti.

2 metai

_gat

„Google Analytics“

Naudojama Lankytojams atskirti.

1 minutė

_gid

„Google Analytics“

Naudojama Lankytojams atskirti.

24 valandos

Ieškoti produktų

Prekė įdėta į Jūsų krepšelį
Back to Top